Реєстрація на ЗНО – тільки з паспортом!

Цьогорічним випускникам варто не зволікати з отриманням паспорту.
УЦОЯО наголошує: зареєструватися на ЗНО без паспорту буде неможливо. Це стосується тих випускників, яким на 1 вересня 2015 року вже виповнилося 16.
Паспорт потрібний не для проходження ЗНО, яке почнеться 5 травня, а вже для реєстрації. Вона триватиме з 1 лютого до 4 березня, а заяву на отримання паспорту розглядають протягом місяця. Тож про документ треба подбати заздалегідь.
Нагадаємо, що реєстрація на пробне ЗНО вже розпочалася.
Видача паспортів громадянина України з безконтактним електронним носієм у вигляді пластикової картки повинна розпочатися 1 січня 2016 року.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2016!

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, що дає їм можливість ознайомитись із процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні в 2016 році триватиме з 5 до 30 січня 2016 року.

 Вартість пробного ЗНО з одного предмета становить 111.00 грн.

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

2 квітня – з української мови і літератури;

9 квітня – з  англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

 

Детальну інформацію щодо проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Увага! Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

До уваги! ЗНО-2015!

Управління освіти і науки Ірпінської міської ради звертається до випускників 11-х класів та їх батьків із проханням оптимізувати процес реєстрації на ЗНО-2015 у визначені терміни, до 20 лютого 2015 року.
Особливістю 2014/2015 н.р. те, що державна підсумкова атестація з української мови проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання. При цьому результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови зараховуються як результат державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року. Якщо випускник (випускниця) через поважні причини не зміг (змогла) скласти ЗНО з української мови і літератури в основну сесію, то він (вона) має пройти ЗНО під час додаткової сесії. Відповідно, атестат він (вона) отримує пізніше.
Керуючись зверненням відділу інформації та комунікації з громадськістю Українського центру оцінювання якості освіти, важливим є роз’яснення сутності наказів Міністерства освіти і науки України від 14.04.2008 № 319 та від 19.05.2008 № 431, якими передбачено, що особа, яка без поважних причин не пройшла державну підсумкову атестацію в поточному році, зможе отримати документ про повну загальну середню освіту шляхом екстернату лише в наступному році.

Інформація щодо деяких особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року

У 2015 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2015 року.

Кожен учасник ЗНО  має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку: