Дошкільний навчальний заклад №1 "Лісова пісня"

Дошкільний навчальний заклад №1 "Лісова пісня"

місто Ірпінь,
вул. Паризької Комуни, 7
завідуюча Марія НЕЛЬЗІНА

Ірпінський дошкільний навчальний заклад №1 «Лісова пісня» відчинив свої двері для малюків напередодні нового 1994 року. Розташований у спеціалізованому приміщенні, у мальовничому куточку Ірпеня. Підпорядкований відділу освіти Ірпінської міської ради за адресою вул. Паризької Комуни,7. Розрахований на 249 місць.

Вперше очолила колектив завідувачка Чаплигіна Валентина Степанівна, спеціаліст І категорії з одинадцятирічним стажем роботи вихователя.
Переступили поріг закладу вихованці і працівники дитячого садка №27. З січня 1994 року функціонували 3 групи. На роботу були запрошені кращі вихователі міста. На перше вересня 1994 року в дошкільному закладі вже працювало 14 груп, виховувалося 306 дітей.
З 2000 року «Лісову пісню» очолює Нельзіна Марія Дем’янівна, спеціаліст вищої категорії, Відмінник освіти України,нагороджена знаком Софії Русової, має педагогічний стаж 39 років.

На сьогоднішній день у дитячому садку виховується 436 дітей раннього і дошкільного віку, укомплектовано 14 груп:
- раннього віку – 2;
- садових – 12.

Працює 80, 36 штатних одиниці, з них 29 педагогів, з яких 17 має вищу освіту, 12 – середню спеціальну.
За результатами атестації 8 педагогів мають вищу категорію, 2 - І кваліфікаційну категорію, 2 - ІІ категорію. Нагороджені знаком «Відмінник освіти України» 4 педагога, 8 педагогів мають звання «Вихователь-методист» і 1 - нагороджений медаллю
«Софія Русова».

Колектив дошкільного закладу стабільний, творчий, дружний, плинності кадрів не спостерігається. З перших днів роботи спрямував свої зусилля на зміцнення матеріальної бази, благоустрою території за рахунок фінансової допомоги відділу освіти, комерційних структур, благодійних внесків батьків.

Затишно облаштовані групові кімнати, коридори, кабінети та службові приміщення, відповідно до сучасних вимог устатковано логопедичний кабінет та кабінет психолога, створено народознавчу кімнату та кімнату психологічного розвантаження.
У 2008 році, завдяки Ірпінській міській раді, було зроблено утеплення стін та прибудовано зимовий сад. Колектив, який з самого початку розпочав свою роботу по відродженню національних традицій, виховання у підростаючого покоління любові до рідної мови, до батьків і батьківського краю, значно зміцнів, згуртувався.

Виховання і навчання дітей ґрунтується на поєднанні сімейного та суспільного виховання, досягненнях вітчизняної науки, надбаннях світового педагогічного досвіду. Дитячий садок працює за програмами «Я у Світі», «Дитина», «Впевнений старт», творчо використовує програму «Крок за кроком», а також впроваджує у практику педагогічну спадщину С.Ф.Русової та М.Монтессорі. Діти дошкільного закладу мають можливість відвідувати різні гуртки: «Юні танцюристи», «Кіндер-спортсмен» та «Весела палітра» (сучасні техніки малювання), «Паперова казка» (орігамі), «Здоров’ятко» (профілактика порушень постави та плоскостопості).
Діяльність педагогічного колективу спрямована на всебічний розвиток особистості з урахуванням нових тенденцій у роботі з дітьми, використання інноваційних технологій відповідно до вимог сьогодення. В останні роки приділяється значна увага оздоровленню дітей та профілактиці захворювань. Для цього придбано декілька ламп Чижевського, соляну та кварцову лампи, використовується ароматерапія та зволожувачі повітря.

Навчально-виховна робота ДНЗ «Лісова пісня» спрямована на задоволення потреб дитини та сім’ї. Кожен педагог знає і пам’ятає, що його соціальний замовник – сім’я.
Тому колектив працює в тісній співдружності з сім’єю.
Стосунки з батьками будуються на взаєморозумінні, довірі, доброзичливості. Вихователі у пошуці нових форм роботи з батьками. Протягом останніх років «Лісова пісня» є кращим закладом міста, а з травня 2013 року є опорним закладом області.
Історія «Лісової пісні» продовжується, як продовжується рід людський.

 • Популярні

 • Останні новини

Предложения партнеров

 • Квартира в центре Бучи
  Отличная квартира в центре города в кирпичном теплом доме. Своя скважина, парковка, двор. Рядом парк и инфраструктура. Французские окна, к
 • Квартира с ремонтом и мебелью
  Срочно продаю однокомнатную просторную квартиру в теплом заселенном доме! Свежий ремонт, большая комната - 17м2, светлая кухня На лод

Корисні посилання

 • Офіційний сайт Президента України
 • Офіційний сайт Верховної Ради України
 • Департамент освіти і науки КОДА
 • Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів
 • Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади
 • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти