Дошкільний навчальний заклад №9 "Ластівка"

Дошкільний навчальний заклад №9 "Ластівка"

селище Ворзель,
вул.Ворошилова,19,
завідуюча Наталія ГОРОДЖА

Серед ворзельських просторів знаходиться дитяча країна «Ластівка» — ДНЗ №9, яким керує Наталя Городжа. Заклад відкрито у 1935році.

Під час війни не працював. Знову поновив діяльність (з однією групою діток) у 1950 році. Сьогодні тут налічується 5 груп, у яких займаються 124 дитини.

За ініціативу, творчий пошук нових форм і методів роботи, відродження національних традицій педагогічний колектив неодноразово нагороджувався грамотами селищної ради та відділу освіти м. Ірпінь.
З метою пропаганди та поширення досвіду дошкільний заклад проводить семінари-практикуми, круглі столи, ділові ігри для педагогів Ірпінського регіону. За цей напрямок відповідає методист Людмила Ситник.

Ігрова форма навчання допомагає дітям опановувати нові знання та види діяльності. Їхні таланти проявляються у різних напрямках: музичному — виступи на святах у Ворзелі та Ірпені, спортивному — змагання серед однолітків та на зльоті туристів, художньо-прикладній праці — виставки дитячих робіт тощо.

Педагогічний колектив намагається виховувати малюків роботящими, вчить їх любити природу, культуру, звичаї свого народу.
Тут поважають дитину як особистість, дають можливість реалізувати свої здібності. Вихованці «Ластівки» перебувають в атмосфері доброзичливості, де заряджаються позитивом.

Дуже важливо, щоб контакти між сім’єю і дитячим садочком були постійними та щирими, бо виховання у дошкільному закладі й родині — це нерозривний процес. Тому батьки дітей беруть активну участь у відкритих заходах, допомагають у проведенні ремонтних робіт, вирішенні інших проблемних питань. У «Ластівці» влаштовується багато свят та розваг.

Заклад завжди дарує дітям чудовий настрій, бо поруч з ними мудрі вихователі.

 • Популярні

 • Останні новини

Предложения партнеров

 • Квартира в центре Бучи
  Отличная квартира в центре города в кирпичном теплом доме. Своя скважина, парковка, двор. Рядом парк и инфраструктура. Французские окна, к
 • Квартира с ремонтом и мебелью
  Срочно продаю однокомнатную просторную квартиру в теплом заселенном доме! Свежий ремонт, большая комната - 17м2, светлая кухня На лод

Корисні посилання

 • Офіційний сайт Президента України
 • Офіційний сайт Верховної Ради України
 • Департамент освіти і науки КОДА
 • Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів
 • Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади
 • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти