Дошкільний навчальний заклад №6 "Радість"

Дошкільний навчальний заклад №6 "Радість"

м.Ірпінь,
вул.Миру,1-а,
завідуюча Тетяна ГОСПОДАРЧУК

Дитячий заклад очолює відмінник освіти України Тетяна Господарчук.

У дитсадку 9 дошкільних та 2 ясельні групи, які відвідують 319 дітей. Вони залюбки поспішають туди, де живуть «Бджілочки», «Волошки»,«Сонечки», «Світлячки».
Маємо цікаве поєднання — поруч з досвідченими педагогами працюють молоді, завзяті спеціалісти.

У 2002 році садочок отримав статус дошкільного навчального закладу загально-розвиваючого типу з профільного навчання. На його базі під керівництвом вихователя-методиста Олени Шокало проходять змістовні творчі методичні калейдоскопи, об’єднання, семінари-практикуми.

Велика увага приділяється фізичному вихованню дітей. У спеціально обладнаному залі є різноманітні м’ячі, тренажери, мати, м’які розбірні модулі.
Фізінструктор В.Роман під час фізкультурних занять, ранкової гімнастики, спортивних розваг та змагань здійснює профілактику захворювань опорно-рухового апарату, сприяє зміцненню м’язів тулуба, рук, ніг та розвитку рухової координації дітей. Вихованці та їхні батьки беруть активну участь у спортивних змаганнях між садочками.

Музичний керівник Леся Портретова працює з дітьми над музично-ритмічними рухами, вивчає з ними пісні, колядки, щедрівки, інсценізує казки. Крім цього, організовує конкурси художньої самодіяльності, де разом з малюками свою майстерність демонструють і працівники закладу.

Корекційну роботу з дітьми, які мають вади мовлення, затримку в психічному розвитку, порушення інтелекту, проводять логопед Ю. Яковіна та психолог С.Педос. У працівників дитсадка є і проблеми, насамперед з фінансуванням. Частково кошти надходять від спонсорів, допомагають батьки дітей — проводять ремонтні роботи, закуповують меблі, обладнання, інвентар, навчальні посібники.

Щоденна копітка робота у дитсадку №12 «Радість» формує у діточок знання про те, що у кожного з нас є рідна Батьківщина, славна традиціями, багата на талановитих людей, з чудовою природою.

 • Популярні

 • Останні новини

Предложения партнеров

 • Квартира в центре Бучи
  Отличная квартира в центре города в кирпичном теплом доме. Своя скважина, парковка, двор. Рядом парк и инфраструктура. Французские окна, к
 • Квартира с ремонтом и мебелью
  Срочно продаю однокомнатную просторную квартиру в теплом заселенном доме! Свежий ремонт, большая комната - 17м2, светлая кухня На лод

Корисні посилання

 • Офіційний сайт Президента України
 • Офіційний сайт Верховної Ради України
 • Департамент освіти і науки КОДА
 • Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів
 • Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади
 • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти