Дошкільний навчальний заклад №4 "Казка"

Дошкільний навчальний заклад №4 "Казка"

місто Ірпінь,
провулок Героїв,1,
завідуюча Марія ЛАШЕВИЧ

1 вересня 1975 р. гостинно прийняв своїх вихованців ДНЗ №4 з красивою назвою «Казка». Його очолює талановита і енергійна Марія Лашевич. Заклад розташований у мальовничому місці. У ньому функціонує 6 груп, в яких займаються 200 хлопчиків та дівчаток. Із них 5 груп дошкільного віку, 1 — ясельного. Малюків виховують 17 кваліфікованих педагогічних працівників: завідуюча, вихователь-методист, музичний керівник, інструктор з фізкультури, логопед, практичний психолог, соціальний педагог, вихователі. З вищою освітою 7 працівників, із середньою спеціальною — 10. Один має звання «Вихователь-методист», 5 — вищу категорію, 1 — другу, 8 спеціалістів. Двоє здобувають освіту у вузі. «Казка» має впорядковані ігрові майданчики, світлі приміщення, сучасні меблі, обладнано методичний кабінет, музично-спортивну залу. Передбачено триразове харчування та індивідуальне дієтичне.

Велика увага приділяється патріотичному, естетичному вихованню та розумовому розвитку дітей. Основна форма організаційної та навчальної діяльності — заняття з різних розділів програм, які проводять музичний керівник О. Притиченко, інструктор з фізкультури О.Дубовик, соціальний педагог Н. Богуславська, вихователі груп Н.Штурба, С.Тихолоз, Р.Сінгаєвська, Р.Шиліна. Досвід старших колег переймає молодь. Використовує комплекс традиційних та нетрадиційних форм і методів фізичного виховання педіатр Валентина Ходаківська. З малюками успішно працюють психолог та логопед, для них діє гурток з іноземної мови.

У садочку проводяться веселі свята та розваги, де діти із задоволенням декламують вірші, співають пісні, танцюють, грають на різних музичних інструментах. Таким чином вони розвивають пам’ять, вимову, уяву, мислення.
Щорічно діти посідають призові місця на міських конкурсах із художньої самодіяльності, в спортивних змаганнях.

На базі закладу відбувалися різноманітні заходи: «Вихователь року», «Конкурс капелюшків», семінар-практикум «Лялька-мотанка», «Дитина в соціумі», круглий стіл «Права та обов’язки в казках та оповіданнях». Його колектив брав активну участь у міських конкурсах: «Осьякий я помічник», «Конкурсна кращий дидактичний посібник», «Сенсорне виховання дошкільників».

Проведено педагогічні ради «Соціально-розвинена особистість як гарант життєвої компетентності дитини», «Трудове виховання як важливий засіб ранньої соціалізації дитини», педагогічні читання «Спадщина Сухомлинського», засідання школи помічника вихователя, консультації для педагогічних працівників з проблеми «Мовленнєвий розвиток дітей».

Здійснюється педагогічна просвіта батьків — проводяться дні відкритих дверей, загальні батьківські збори, конференції. Мами і татусі активно залучаються до життя дошкільного закладу. Так, у фестивалі «Гармонія руху» активну участь
узяли батьки та діти.

«Казка» — це яскрава країна навчання та безтурботного дитинства, побудована завдяки активній громадянській позиції адміністрації закладу, передовому педагогічному досвіду вихователів, турботливим рукам технічного персоналу, меценатам та безмежній любові батьків до своїх дітей.

 • Популярні

 • Останні новини

Предложения партнеров

 • Квартира в центре Бучи
  Отличная квартира в центре города в кирпичном теплом доме. Своя скважина, парковка, двор. Рядом парк и инфраструктура. Французские окна, к
 • Квартира с ремонтом и мебелью
  Срочно продаю однокомнатную просторную квартиру в теплом заселенном доме! Свежий ремонт, большая комната - 17м2, светлая кухня На лод

Корисні посилання

 • Офіційний сайт Президента України
 • Офіційний сайт Верховної Ради України
 • Департамент освіти і науки КОДА
 • Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів
 • Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади
 • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти