Дошкільний навчальний заклад №5 "Віночок"

Дошкільний навчальний заклад №5 "Віночок"

м.Ірпінь,
вул.Київська,18,
завідуюча Лариса ОСИПОВА

З моменту заснування закладу, який очолила відмінник освіти України Л.Осипова, працювали: О.Геращенко, Н.Радіченко, Т.Стукан, Л.Сингаївська, Н.Нєстєрова.
Нині колектив налічує 7 штатних педагогів, 1 сумісник, із них 3 — з вищою освітою, 5 — середньою спеціальною.
Всі педагоги підвищили свою кваліфікацію при КОІПОПК.

Упродовж усіх років своєї діяльності заклад завдяки високій кваліфікації колективу, організаційним здібностям, стилю керівництва успішно виконує непрості завдання науково-методичної роботи і запровадження в життя напрямів співпраці зі школою, вирішує психолого-педагогічні проблеми гуманізації навчально-виховного процесу школи і садочка.

Основні напрями роботи на найближче п’ятиріччя: зміцнення якісного складу педагогів, методичне забезпечення посібниками, розробками, рекомендаціями, технічними засобами навчання, залучення педагогів до самостійної дослідницької роботи, усвідомлення особистої відповідальності у будівництві незалежної української держави.

Традиційними стали творчі конкурси, предметні вікторини, науково-практичні конференції, семінари-практикуми, «методичні діалоги». Їх постійними учасниками є вихователі.
Заклад тісно співпрацює зі школою №17. На її базі проводяться практичні заняття з педагогіки, основ педагогічної майстерності.

Вихователі разом з дітьми беруть активну участь у заходах. Так, у 2010 р. — у конкурсі навчально-пізнавальних посібників для батьків з організації безпеки життєдіяльності дітей. Посібник вихователя О.Радько посів І місце.
У конкурсі капелюшків (2011) отримали приз за актуальність. Вихователів Т. Стукан та О.Радько визнано призерами конкурсу «Варвара-краса — довга коса». У конкурсі «Вихователь року» (2010,2012) О. Радько та О. Плащинська вибороли ІІ місце. Оздоровча спортивно-масова робота спрямована на широке залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою і спортом. У зв’язку з цим розширився календар спортивних свят, розваг, днів здоров’я.

Традиційними стали Малі олімпійські ігри, дитячий туризм.

Команда закладу в 2012 р. на Малих олімпійських іграх посіла І місце серед дитячих садочків міста.
До послуг педагогів і дітей 2 музичні центри, телевізор, комп’ютер, відеомагнітофон, діапроектор. Для забезпечення навчального процесу широко використовуються можливості комп’ютерної поліграфії, що дозволяє не тільки розмножувати матеріали, а й заносити їх до бази закладу для використання батьками. Навчально-методичне забезпечення постійно оновлюється з урахуванням нормативних вимог Міністерства освіти та науки України.

 • Популярні

 • Останні новини

Предложения партнеров

 • Квартира в центре Бучи
  Отличная квартира в центре города в кирпичном теплом доме. Своя скважина, парковка, двор. Рядом парк и инфраструктура. Французские окна, к
 • Квартира с ремонтом и мебелью
  Срочно продаю однокомнатную просторную квартиру в теплом заселенном доме! Свежий ремонт, большая комната - 17м2, светлая кухня На лод

Корисні посилання

 • Офіційний сайт Президента України
 • Офіційний сайт Верховної Ради України
 • Департамент освіти і науки КОДА
 • Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів
 • Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади
 • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти