Дошкільний навчальний заклад "Первоцвіт"

Дошкільний навчальний заклад "Первоцвіт"

селище Гостомель,
вул.Проскурівська,15,
завідуюча Наталія ПЕТРИЧЕНКО

21 вересня 2007 року в приміщенні ЗОШ №14 гостинно відкрив двері дитячий садочок «Первоцвіт».

Це яскравий приклад конструктивного підходу й плідної роботи селищного голови Анатолія Кириченка та директора ЗОШ №14 Тетяни Балашової.

Першою завідуючою стала Ірина Петренко. Садок налічував три вікові групи на 60 дітей.

З 25 лютого 2008 року і по теперішній час колектив очолює Наталія Петриченко — спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, яка має звання вчитель-методист з 31-річним стажем педагогічної діяльності.
Зараз у закладі виховується майже 100 дітей. Затишні спальні, світлі ігрові кімнати створюють атмосферу рідної домівки.
Виховують діточок віддані своїй справі педагоги: Наталія Клим, Наталія Ревук, Юлія Комаренко, практичний психолог Лілія Лужецька, вчитель-логопед Людмила Ничипорук, музичний керівник Світлана Плотко, медична сестра, спеціаліст вищої категорії Валентина Яшина.

І хоча садочок наймолодший в Ірпінському регіоні, але має багато нагород: грамоти обласного управління освіти, Ірпінського міського відділу освіти.
Його досвід переймають колеги з Ірпеня та селищ.
Вихователі й вихованці беруть найактивнішу участь у міських конкурсах та виставках, неодноразово посідали призові місця. У 2009 та 2010 роках дитячий колектив отримав призові медалі за ІІІ місце в міському зльоті юних туристів; у 2010 році — ІІІ місце в міському конкурсі українського національного костюма; в 2011 році — І місце в конкурсі «Тканинна мозаїка» та ІІІ — дидактичної ляльки; у 2012 році — ІІ місце в конкурсі художньої самодіяльності дітей та дорослих «Таланти Приірпіння».

Музичний керівник Світлана Плотко видала навчально методичний посібник «Впровадження новітніх інформаційних технологій під час ознайомлення дошкільників з музичними інструментами», а вихователь Юлія Комаренко — «Використання нетрадиційних форм роботи у формуванні педагогічної культури батьків». Вона призер міського конкурсу «Вихователь 2010 року».
Щороку на День селища Гостомель «Первоцвіт» відвідують гості з польського міста-побратима Надажин.

На членів делегації, а це переважно освітяни, наш заклад справляє чудове враження.

 • Популярні

 • Останні новини

Предложения партнеров

 • Квартира в центре Бучи
  Отличная квартира в центре города в кирпичном теплом доме. Своя скважина, парковка, двор. Рядом парк и инфраструктура. Французские окна, к
 • Квартира с ремонтом и мебелью
  Срочно продаю однокомнатную просторную квартиру в теплом заселенном доме! Свежий ремонт, большая комната - 17м2, светлая кухня На лод

Корисні посилання

 • Офіційний сайт Президента України
 • Офіційний сайт Верховної Ради України
 • Департамент освіти і науки КОДА
 • Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів
 • Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади
 • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти