Дитячо-юнацька спортивна школа

Дитячо-юнацька спортивна школа

місто Ірпінь,
вул. Пролетарська, 40,
директор Володимир ТАРАСОВ

Ірпінська дитячо-юнацька спортивна школа – позашкільний навчальний заклад спортивного профілю (профіль: волейбол, регбі, спортивне орієнтування, тхеквондо, футбол, бокс, черлідинг), що здійснює навчання та виховання у позаурочний час, забезпечує пошук, розвиток та підтримку обдарованих вихованців, створює необхідні умови для максимальної реалізації їхніх здібностей в обраному виді спорту, здійснює підготовку резерву для збірних команд Київської області, кандидатів до національних збірних команд України, формує вміння та навички за інтересами; забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та інтелектуальному, духовному і фізичному розвитку, активній професійній та громадській діяльності; створює умови для організації змістовного дозвілля відповідно до здібностей, обдарувань та стану здоров’я учнів.

Згідно з наказом Київського обласного відділу народної освіти від 20.01.1958 р. у м. Ірпінь почала функціонувати дитяча спортивна школа.

За активну роботу з фізичного виховання, успіхи у розвитку юнацького спорту в 1982 р. школа нагороджена Почесною грамотою ЦК ЛКСМУ. В 1984 р. рішенням ОК ЛКСМУ та облради профспілок їй присвоєно почесне звання «Зразкова». 1986 р. — учасник ВДНГ СРСР.

Останні п’ять років посідає II місце в огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання серед ДЮСШ та СДЮСШ Київської області.
Основними напрямками діяльності є: залучення дітей до занять спортом, пошук, розвиток та підтримка обдарованих вихованців, створення необхідних умов для максимальної реалізації їхніх здібностей в обраному виді спорту, підготовка резерву для збірних команд Київської області, кандидатів до національних збірних команд України, створення умов для організації змістовного дозвілля дітей та утвердження в їх свідомості переваг здорового способу життя.
Зараз у 7 відділеннях (волейбол, регбі, спортивне орієнтування, тхеквондо, футбол, черлідинг) працює 42 групи, де навчається 573 учнів.

У школі склався творчий, працездатний педагогічний колектив: працює 17 тренерів-викладачів (1 кандидат педагогічних наук, 3 — вищої категорії, 4 — першої, 7 — другої, 7 тренерів мають звання майстра спорту СССР та України). Викладачі відділення спортивного орієнтування В. Березовський та А. Подгаєцький визнані кращими тренерами Київської області 2006-2012 рр.
Приємно констатувати, що Андрій Подгаєцький захистив дисертацію і став кандидатом педагогічних наук.

За 2009-2013 н. р. школа підготувала: 7 майстрів спорту, 59 кандидатів у майстри спорту та 480 спортсменів масових розрядів.
Дев’ять її вихованців зараз входять до складу збірних команд України. Шість учнів — О. Бишевець, М. Сокольський, К. Щукін (спортивне орієнтування) — призери чемпіонату Європи 2009-2010 рр., О. Федорова посіла сьоме місце на чемпіонаті світу 2012року. Переможниця у відбірковому чемпіонаті України 2011 р., учениця тренера Р. Страховського — Юлія Хімінчук, 1996 р.н. МС України, в складі збірної команди України взяла участь в чемпіонаті Європи (м. Афіни, Греція).

У 2012 р. ДЮСШ узяла участь у III Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти — 2012» і була відзначена за активну роботу з модернізації системи освіти Дипломом Міністерства освіти, науки і молоді та спорту України, Національною академією педагогічних наук України, у 2012 р. була атестована з відзнакою. Школа має два сучасні спортивні комплекси, в яких розміщені спеціалізовані зали волейболу, тхеквондо, боксу, хореографії; є чотири спортивні майданчики.

Спортивна школа — осередок спортивно-масової та методичної роботи в Ірпінському регіоні, організатор міських свят: «Малі Олімпійські ігри», «Фестиваль волейболу», «Людина - спорт», традиційних турнірів з волейболу.

 • Популярні

 • Останні новини

Предложения партнеров

 • Квартира в центре Бучи
  Отличная квартира в центре города в кирпичном теплом доме. Своя скважина, парковка, двор. Рядом парк и инфраструктура. Французские окна, к
 • Квартира с ремонтом и мебелью
  Срочно продаю однокомнатную просторную квартиру в теплом заселенном доме! Свежий ремонт, большая комната - 17м2, светлая кухня На лод

Корисні посилання

 • Офіційний сайт Президента України
 • Офіційний сайт Верховної Ради України
 • Департамент освіти і науки КОДА
 • Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів
 • Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади
 • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти