Ірпінська загальноосвітня школа I-III ступенів №5

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

смт. Ворзель,
вул. Великого Жовтня, 37
тел. 46-3-10, 46-5-45
Директор: Волга Тетяна Григорівна
Завуч: Куявець Людмила Петрівна

Заснована в 1913 р. у Ворзелі. Учнівський колектив, який налічує 330 школярів, навчають 32 педагоги.

Серед них 2 мають звання «Відмінник освіти», 3 — «Учитель-методист, 9 — «Старший учитель». З вищою кваліфікаційною категорією — 28.
Школа має славну історію. Місце її розташування — садиба графині Уварової. У ній працювали український письменник Валер’ян Підмогильний та заслужений учитель України Нестор Потєха.
Педагогічний колектив ставить завдання формувати імідж, удосконалювати зміст форм і методів навчально-виховного процесу шляхом використання комп’ютерних технологій, розширювати мережу додаткових освітніх послуг, розвивати юні особистості з максимальним урахуванням їх індивідуальних здібностей, обдарувань, забезпечити кожній дитині рівний доступ до якісної освіти.
У навчальному процесі запроваджуються Всеукраїнські проекти: «Майбутнє починається сьогодні», благодійний — «Добро починається з тебе».

Центром сприяння інноваційної діяльності є методичний кабінет, яким 20 років керувала заступник директора з навчально-виховної роботи Т. Дударенко; з 2012 р. заступник директора з НВР — Л. Куявець.
На базі закладу працювала обласна школа передового педагогічного досвіду з виховної роботи «Гуманістична виховна система школи» (керівник І. Мальцева). Школа стала обласним опорним закладом з виховної роботи.
Досвідчені педагоги школи Т. Гарбуз, О. Царенок, Т. Ковальчук, Л. Шидяєва, В. Куриленко, В. Яковенко, С. Дідківська, А. Денисова завжди готові поділитися великим досвідом і знаннями. Хороший потенціал має нове покоління вчителів: І. Єлізарова, Г. Дзюба, Л. Захарченко, Н. Кузьомська, О. Гриб, О. Литвин.

У школі постійно проводяться міські та обласні семінари-практикуми педагогів щодо впровадження передового педагогічного досвіду.
Неодноразово переможцями обласних та міських фахових конкурсів ставали педагоги І. Тищенко, В. Куриленко, Т. Ковальчук, І. Дзюба, І. Єлізарова, Л. Шидяєва, Н. Рагімова.
За рейтинговим підсумком досягнень міського відділу освіти колектив відзначено з науково-дослідницької роботи; у конкурсах «Учитель року», «Класний керівник року»; з участі у виховних заходах міста та області.

У школі діє дитяча організація «Юні ворзеляни». Із 2008-2009 н. р. і до сьогодні її активісти беруть участь у Всеукраїнському конкурсі благодійних проектів «Добро починається з тебе». У його рамках було проведено більше 10 акцій милосердя та надана допомога дітям-сиротам, дітям, які потребують особливої уваги, дітям з особливими потребами, літнім людям, ветеранам. За результатами роботи у ІІ Всеукраїнському конкурсі благодійних проектів «Добро починається з тебе» заклад став фіналістом і ввійшов до 60-ти кращих шкіл в Україні з виховання милосердя і благодійництва.
Загін ЕКО (керівник В. Куриленко) діє з 1999 р. Займається дослідженням економічно-географічного положення Ворзеля. Його учасники пишуть наукові роботи МАНу. Але основним напрямом діяльності є співпраця з підприємствами селища.

Стало доброю традицією проводити загальношкільні свята з використанням методики Колективної Творчої Справи. В цих заходах беруть участь учні всіх класів, учителі та батьки. Традиційними є свято квітів на День селища, місячник народного календаря «Від Михайла до Різдва», декада «Діалоги про вічне» до дня Святого Валентина, Шевченківське свято, декада «Салют, Перемого!» тощо.
Здійснено цикл туристично-пошукових експедицій «Стежками бойової слави» загонами учнів ЗШ №5, школи №239 м. Києва, Михайлівсько-Рубежівської школи Києво-Святошинського району в рамках Всеукраїнської акції «Збережемо пам’ять про подвиг».

Щорічно учні школи є переможцями обласних конкурсів: «Об’єднаймося ж, брати мої», «Історія сіл і міст», «Я — Київщини гордість і надія», «Маленький українець», науково-дослідницьких робіт МАН.
Учні школи охоплені гуртковою роботою: щорічно діє до 10 гуртків художньо-естетичного та фізкультурно-спортивного напрямків.
З 1996 року в школі діє клуб інтелектуальних ігор «Ерудит», у якому задіяно до 1/3 учнів школи.

Протягом 10 років виступає хоровий колектив учнів 5-11 класів (керівник І. Романенко), який є переможцем міських та обласних конкурсів.
Бібліотекар школи І. Трофименко має значний багаж знань, досвід роботи, щоб навчити читачів орієнтуватися у світі інформації.

Школа поступово виходить на новий рубіж у пошуках новітніх ефективних технологій виховання і місця в ній класного керівника.

 • Популярні

 • Останні новини

Предложения партнеров

 • Квартира в центре Бучи
  Отличная квартира в центре города в кирпичном теплом доме. Своя скважина, парковка, двор. Рядом парк и инфраструктура. Французские окна, к
 • Квартира с ремонтом и мебелью
  Срочно продаю однокомнатную просторную квартиру в теплом заселенном доме! Свежий ремонт, большая комната - 17м2, светлая кухня На лод

Корисні посилання

 • Офіційний сайт Президента України
 • Офіційний сайт Верховної Ради України
 • Департамент освіти і науки КОДА
 • Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів
 • Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади
 • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти