Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Ірпінської міської ради Київської області

Школа І-ІІ ступенів - Коцюбинський гуманітарний ліцей

смт.Коцюбинське,
вул. Бокала, 1
тел. 72-2-33, 72-9-56
Директор: Нетяга Тамара Анатоліївна
Завуч: Волга Тетяна Олексіївна

Коцюбинський гуманітарний ліцей був заснований у 2001 р., після реорганізації одного з найстаріших закладів Приірпіння — середньої школи №6.
Діяльність педагогічного колективу спрямована на особистісно зорієнтоване навчання на основі порівняння результатів, на визначення його інтелектуального розвитку. Учень повинен бути впевненим: за невдачею буде не покарання, а допомога вчителя.

Якість навчання забезпечує висококваліфікований педагогічний колектив: 20% учителів — лауреати обласних етапів конкурсу «Учитель року», 7% — лауреати Всеукраїнського етапу конкурсу «Учитель року», мають професійні відзнаки та звання, 85% педагогів пройшли курс Іntel «Навчання для майбутнього» з використання інформаційно-комунікаційних технологій.

Колектив однодумців працює над вирішенням проблеми «Сприяння реалізації обдарувань як основа розвитку інтелектуального та творчого потенціалу кожної особистості». Ліцей надає вихованцям можливість поглибленого вивчення української мови та літератури, спецкурсів з ділової української мови, російської мови, основ науки про мову, економіку, психологію, основ наукової діяльності, споживчих знань.

Обмінятися досвідом педагоги мають можливість у педагогічному клубі «Є ідея!». Для створення атмосфери педагогічного партнерства, найсприятливіших умов для професійного зростання, творчої самореалізації постійно діють творча лабораторія «Психолого-педагогічний супровід учнів», психолого-педагогічний семінар, школа педагогічної майстерності, працюють консультаційні пункти. Впроваджується лекційно-семінарська система в старшій школі, проектні технології, інформаційно-комунікативні в навчанні та управлінській діяльності (сучасний комп’ютерний клас, доступ до мережі Інтернету), тренінгові технології, моделювання «ситуації успіху».

Ліцеїсти відзначаються успіхами в навчанні та виявляють себе у творчих конкурсах, олімпіадах, діяльності Малої академії наук. У 2011-2012 н. р. узяли участь у 28 різнорівневих творчих конкурсах, 17 міських та 3 обласних всеукраїнських предметних олімпіадах. Вісім учнів представили свої науково-дослідницькі роботи на п’яти секціях конкурсу-захисту Малої академії наук на міському рівні, троє — на обласному, різних спортивних змаганнях. Переможцями та призерами ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад стали 15 ліцеїстів, 4 з них узяли участь у обласному. Призером ІІ етапу конкурсу-захисту в Малій академії наук стала учениця 9 класу Олександра Могильна, призові місця у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад зі світової літератури посіли учень 9 класу Олексій Казнін; з педагогіки і психології — учениця 11 класу Юлія Рознау. У 2012-2013 навчальному році на І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з шести поданих робіт – четверо переможців (секції: мистецтвознавство, журналістика, психологія, археологія), успішно себе показали і на ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН: А. Волошина – призер на секції журналістики, І. Півторак – відзнака «За творчий пошук», Ю. Щурко брав участь як представник обласного відділення МАН у міжнародній науково-практичній конференції «Україна очима молодих» у м. Львові. Для закладу, де навчається менше сотні учнів, а викладають 18 учителів, це, безперечно, високий результат.

Поряд з навчальною ведеться активна позаурочна діяльність: діє наукове учнівське товариство «Стожари», сформована класно-клубна система, учнівське самоврядування, екоклуб «Веселка», видається газета «Ліцеїст» під егідою дитячо-юнацького об’єднання «Академ і Я».

Особлива подія для закладу — традиційний День ліцеїста. Креативний потенціал ліцеїсти реалізують, організовуючи молодіжні акції «Я за українське», «Паростки милосердя», «Незабутні сторінки історії», «Патріоти серцем і душею», «Талановиті у всьому», участь у міжнародному благодійному фонді «Україна-3000», проекті «Добро починається з тебе» (фінал), «Екоквести».

Традиційною стала масова успішна участь ліцеїстів у Міжнародному інтерактивному природничому конкурсі «КОЛОСОК», Міжнародному конкурсі «Русский медвежонок—языкознание для всех», Всеукраїнському українознавчому конкурсі «Патріот», Всеукраїнському українознавчому конкурсі «Соняшник», Всеукраїнській математичній олімпіаді «Олімпус», Всеукраїнському конкурсі «Лукоморье».

Реалізувати свої вокальні таланти учні можуть у двох ансамблях: молодшому — «Веселка», старшому та відомому на теренах Приірпіння — «Ліцей». Із захопленням ліцеїсти відвідують гуртки «Вироби з соленого тіста», «Бісероплетіння», «Рукоділля», «Орігамі», «Інформатика та обчислювальна техніка».

Новим кроком у розвитку стала реорганізація закладу в Ірпінський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІ ступенів — Коцюбинський гуманітарний ліцей», що дасть змогу забезпечити комплексний підхід до формування цілісної компетентнісної бази сучасної освіченої особистості та доступ дітей мікрорайону до отримання якісної середньої освіти.

Нове суспільство — суспільство майбутнього — висуває нові вимоги перед освітою. Реалізація нових завдань освіти потребує нових підходів, звернення до особистості учня з її потребами та інтересами.

 • Популярні

 • Останні новини

Предложения партнеров

 • Квартира в центре Бучи
  Отличная квартира в центре города в кирпичном теплом доме. Своя скважина, парковка, двор. Рядом парк и инфраструктура. Французские окна, к
 • Квартира с ремонтом и мебелью
  Срочно продаю однокомнатную просторную квартиру в теплом заселенном доме! Свежий ремонт, большая комната - 17м2, светлая кухня На лод

Корисні посилання

 • Офіційний сайт Президента України
 • Офіційний сайт Верховної Ради України
 • Департамент освіти і науки КОДА
 • Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів
 • Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади
 • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти