Ірпінське навчально-виховне об'єднання "Освіта"

Навчально-виховне об`єднання "Освіта"

місто Ірпінь,
вул.Привокзальна площа, 5
тел. 61-4-99, 67-2-95
Директор: Тюріна Ліна Георгіївна
Завуч: Зінченко Інна Валеріївна

Навчально-виховне об’єднання «Освіта», яке очолює відмінник освіти України, учитель-методист Ліна Тюріна, працюючи в єдності трьох структурних підрозділів, реалізовує принципи безперервної освіти та орієнтується на активне засвоєння дитиною способів пізнавальної діяльності. До його складу входять дошкільний навчальновиховний заклад — школа раннього розвитку дитини «Джерельце»; середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. «Школа здорової дитини»; позашкільний заклад.

НВО «Освіта» працює в умовах школи повного дня, забезпечуючи якісний змістовний догляд за дітьми різних вікових категорій, можливість отримувати консультації та виконувати домашні завдання, працювати в приміщеннях з комп’ютерною технікою, оволодівати навичками наукової роботи, захищати проекти та готуватися до вступу у вищі навчальні заклади.

Головна мета — створити умови для саморозвитку педагогів та їх вихованців у всіх структурних підрозділах:
дошкілля забезпечує наступність і безперервність дошкільної та початкової освіти через впровадження єдиних принципів розвивального навчання, створюючи підґрунтя для подальшого успішного навчання в школі;

школа проектує та створює фрагменти нової освітньої практики, працює в динамічному процесі розвитку всіх сторін її життя: навчальної, позанавчальної, педагогічної діяльності, діагностики, управління;

позашкілля — органічний процес реалізації концепції НВО «Освіта», її філософських основ, якими є віра в людину, в її моральну сутність, потребу в розвитку, безмежні можливості саморозвитку. В управлінні закладом застосовується синергетичний підхід, злам усталених стереотипів та уявлень. Відбувається становлення відкритої педагогічної системи, що сприяє сприйняттю та появі нових ідей, їх трансформації і саморозвитку.

Свою фахову майстерність учителі підвищують шляхом самоосвіти, участі у шкільних та міських методичних об’єднаннях, творчих і динамічних групах, науковотеоретичних семінарах, на курсах перепідготовки спеціалістів. Велике значення для підвищення педагогічної майстерності вчителів закладу має робота «Школи педагогічної майстерності».

Завдяки наполегливій роботі педагогічного колективу щодо засвоєння наукової та практичної сторін системи розвивального навчання Д.Ельконіна — В. Давидова, впровадження цієї методики в навчально-виховний процес реалізується не тільки в початковій школі, але й через адаптацію програм в основній та старшій школі. З 2008р. НВО «Освіта» є опорним закладом області щодо розповсюдження досвіду впровадження цієї методики. Співробітництво з науковцями Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України сприяє підвищенню творчого та фахового рівня вчителів, вихователів, керівників гуртків закладу. Науковими керівниками «Освіти» є директор Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти Університету менеджменту освіти Академії педагогічних наук України, професор Л. Даниленко. НВО «Освіта» з 2000 р. є 32-м членом європейської мережі шкіл сприянню здоров’я. У 2004 р. — переможець Всеукраїнського конкурсу-огляду на кращу модель навчального закладу — Школи сприяння здоров’ю.

У 2009 р. заклад вступив у Міжнародну академію культури безпеки, екології та здоров’я. Педагог, співпрацюючи зі школярами, керує їх діяльністю зсередини, перебуваючи у позиції її учасника або фасилітатора, тьютора, підтримуючи і заохочуючи позитивне самоствердження, організовуючи різні сфери для прояву кожного.

У цьому процесі завдання педагога — поступово передавати свої функції самим підліткам, «розкручувати» ініціативу все нових учасників. Саме тому в школі й виникла необхідність створення організації учнівського самоврядування «Майбутнє». Її роботу ініціюють різні простори: інтелектуальний, правовий, родинний, редакційний, культурно-масовий, благодійний, ігровий, здоров’я та довкілля.

Діяльність структурних підрозділів спрямована на збереження та зміцнення здоров’я школярів шляхом створення відповідного соціального та фізичного середовища, цілеспрямованої роботи щодо формування здорового способу життя.

 • Популярні

 • Останні новини

Предложения партнеров

 • Квартира в центре Бучи
  Отличная квартира в центре города в кирпичном теплом доме. Своя скважина, парковка, двор. Рядом парк и инфраструктура. Французские окна, к
 • Квартира с ремонтом и мебелью
  Срочно продаю однокомнатную просторную квартиру в теплом заселенном доме! Свежий ремонт, большая комната - 17м2, светлая кухня На лод

Корисні посилання

 • Офіційний сайт Президента України
 • Офіційний сайт Верховної Ради України
 • Департамент освіти і науки КОДА
 • Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів
 • Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади
 • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти