Конкурс на заміщення вакантної посади

Управління освіти  і науки  Ірпінської міської ради Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: директора Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Ірпінської міської ради Київської області. 

Семінар-практикум для керівників гуртків

                                                                       Моє позашкілля! Моя ти родино!

                                                                       Моя ти весела маленька країно!

                                                                       Для нас ти є місцем крилатої мрії,

                                                                       Тут зріють таланти, міцніють надії.

 

25 квітня 2017 року на базі  центру творчості дітей та юнацтва м.Ірпеня відбувся  міській семінар-практикум для керівників гуртків позашкільних навчальних закладів.

Інклюзивна політика та розвиток громади

5 квітня 2017 року представник управління освіти і науки, Тимошенко – Ушакова Діна Борисівна, взяла участь у семінарі « ІНКЛЮЗИВНА ПОЛІТИКА ТА РОЗВИТОК ГРОМАДИ», який відбувався в м. Запоріжжя. 

Вітаємо переможців конкурсу "Учитель, який прагне змін!"

23 березня  в приміщенні науково-методичного центру управління освіти і науки Ірпінської міської ради відбувся конкурс учителів початкових класів «Учитель, який прагне змін»

"Зима, що нас змінила" - відкритий виховний захід.

У новітню історію 18, 19, 20 лютого ввійшли чорними днями, коли беззаконно від куль снайперських відлетіли у небо сотня білих лебедів...

22 лютого, згадуючи ті страшні дні, учні 11- А та 11- Б класів Ірпінської ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 провели захід «Зима,що нас змінила..».

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!


Подання заяв на конкурс проектів «Якою я бачу нову школу Приірпіння» продовжено до 28 лютого.
Нагадуємо, що Управління освіти і науки Ірпінської міської ради оголосило конкурс на кращий проект «Якою я бачу нову школу Приірпіння». До участі запрошуємо усіх, кому небайдужа доля освіти.