Гра-змагання «Патріот»

20 травня 2015 року на території Ірпінської ЗШ№18 була проведена Військово-патріотична гра-змагання «Патріот», з метою військово-патріотичного виховання підростаючого покоління, популяризації активного способу відпочинку, пропаганди культури здоров’я та здорового способу життя, виховання у молоді любові до Батьківщини та дбайливого ставлення до історико-культурної спадщини, підготовки команд до участі у обласних та Всеукраїнських військово-патріотичних зборах та змаганнях, визначення найсильніших команд.

Програма гри-змагання 

– Конкурс «Розбирання, збірка АКМ, спорядження магазину.» 

Конкурс «Долікарська медична допомога» 

Конкурс «Метання гранат Ф-1,РГД-5» 

Конкурс «Снайпер» 

Конкурс «Перенесення колоди через перешкоди» 

Загальне керівництво підготовкою та проведенням військово-патріотичної гри-змагань «Патріот» здійснювала Ірпінський ГО МПТК "РАТІБОР". 

У військово-патріотичній грі-змаганнях «Патріот» брали участь 7 команд даного навчального закладу (склад команди 9 осіб: 8 учасників (з них 2 особи протилежної статі) і керівник команди) - це  учні 8-10-х класів. 

Перемогу у грі-змагання здобула команда учнів 10-Б класу, почесне ІІ місце у команди 10-А класу та ІІІ місце у запеклій боротьбі виборола команда учнів 8-Б класу.

Керівництво школи висловлює щиру подяку Коцюбинському осередку ГО «Нові обличчя» (голова ГО Сергій Даніш) та голові ГОМПТК «Ратібор» Олексію Дубасу.

 

Корисні посилання

  • Офіційний сайт Президента України
  • Офіційний сайт Верховної Ради України
  • Департамент освіти і науки КОДА
  • Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів
  • Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади
  • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти