УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!


Подання заяв на конкурс проектів «Якою я бачу нову школу Приірпіння» продовжено до 28 лютого.
Нагадуємо, що Управління освіти і науки Ірпінської міської ради оголосило конкурс на кращий проект «Якою я бачу нову школу Приірпіння». До участі запрошуємо усіх, кому небайдужа доля освіти.

Кожен учасник конкурсу має розкрити своє бачення нової школи Приірпіння у довільній формі (час – до 15 хв) з презентацією у Power Point.

Конкурсною комісією будуть оцінюватися такі компетентності учасників: знання основних тенденцій розвитку освіти України, стратегічне мислення, інноваційна здатність, комунікативність, демократична спрямованість та налаштованість на співпрацю, знання освітнього менеджменту, підприємливість і бачення шляхів позабюджетних надходжень закладу освіти.

Переможці і лауреати конкурсу отримають моральне і матеріальне заохочення, соціальний пакет, будуть занесені до списку резерву управлінських кадрів Ірпінського міськвиконкому та матимуть пріоритет на проходження стажування за кордоном.

Беріть участь у конкурсі й отримайте шанс зробити успішну кар’єру, долучитися до творення сьогодення і майбутнього нашого краю!

Умови участі в конкурсі:

Вік – від 21 року.

Громадянство – Україна.

Освіта – вища.

Заява про участь у конкурсі.

Резюме.

Резюме та заяви на участь у конкурсі подаються до 28 лютого 2017 р. на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Контактні телефони: (067) 407-24-64; (050) 387-91-48.

 

Детальна інформація: osvita.irpin.com.

Корисні посилання

  • Офіційний сайт Президента України
  • Офіційний сайт Верховної Ради України
  • Департамент освіти і науки КОДА
  • Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів
  • Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади
  • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти