Єдиний інформаційний простір 

        За ініціативою управління освіти і науки Ірпінської міської ради та за підтримки Майкрософт Україна розпочалися тренінги  для освітніх установ міста.

       Першими слухачами стали працівники управління освіти і науки, згодом перейняли естафету   керівники загальноосвітніх, позашкільних, дошкільних  навчальних закладів та всі педагоги міста. 

         Іван Стромило, консультант Майкрософт Україна, знайомить педагогів із специфікою роботи в «хмарі». Office 365 — це хмарний сервіс, який забезпечує спільну роботу співробітників компанії чи організації, та дозволяє працювати з будь-якого комп’ютера чи смартфона з виходом в Інтернет. Сьогодні Office 365 стає доступним для освітніх установ міста. Саме Ірпінські школи стануть першими в Україні, які будуть працювати у цій системі. З цим сервісом користувачі отримують більше інструментів для спільної роботи в навчальному процесі: створення веб-сайту та внутрішнього порталу закладу, виконання пректів у групах, складання загального розкладу занять, проведення лекцій та семінарів дистанційно тощо. Крім того, навчальні заклади можуть суттєво економити на ІТ-ресурсах і при цьому бути впевненими у надійності та безпеці сервісу, захищеного від спаму та реклами.

 

Корисні посилання

  • Офіційний сайт Президента України
  • Офіційний сайт Верховної Ради України
  • Департамент освіти і науки КОДА
  • Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів
  • Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади
  • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти