Олімпіада з трудового навчання

12 грудня 2015 року на базі Ірпінської ЗШ І-ІІІ ст. №17 відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, у якій взяли участь 36 учні 9-11 класів усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста.
За підсумками роботи журі І місце з технічної праці вибороли: Войтенко Гліб Вікторович, учень 9 класу ЗОШ №17 та Олійник Олесь Григорович, учень 11 класу СЗШ №1, з обслуговуючої праці: Ариштевич Ольга Василівна, учениця 9 класу ЗОШ №17 та Чорна Катерина Юріївна, учениця ЗОШ №14. Вітаємо переможців! Бажаємо перемог у ІІІ етапі .

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

09 грудня відбулося заняття обласної школи передового педагогічного досвіду

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;}

09.12.2015 року на базі ЗШ№18 відбулося  заняття обласної школи передового педагогічного досвіду Оксьоненко З.В. «Організація дозвіллєвої діяльності користувачів  бібліотек» з теми: «Бібліотека  -  організатор сімейного читання».

 Завідувач шкільною бібліотекою  Савченкова Т.В. презентувала роботу бібліотеки  щодо  виховання та розвитку у дитини любові до книги,  читання в сім’ї, формування навичок кваліфікованого читача.  Бібліотекар   Хилько Л.М. виступила з презентацією: «Читаючі нації створюють читаючі діти». Учасники заняття  були глядачами виховного заходу  «Подорож до казки», підготовлений  Хилько Л.М. у співпраці з учителем 2 класу Шайдецькою О.О.

Савченкова Т.В. підготувала і продемонструвала з активом бібліотеки захід, присвячений творчості В.З.Нестайка. У ході дійства учасників обласної школи передового педагогічного досвіду було ознайомлено з життєвим і творчим шляхом В.З.Нестайка,  його багатогранною натурою митця. Також  усі присутні  подивилися виступ талановитих  дітей у  концертній програмі «Таланти школи». Наприкінці слухачі ОШППД отримали завдання розробити програму сімейного читання «Тато, мама і я – читаюча сім’я» і виховної години «Виховуємо любов до книги», «Цікаве дозвілля: свято дитячої книги».

Семінар-практикум керівників шкільних методичних об’єднань та творчих груп учителів англійської мови

09 грудня на базі Ірпінської ЗШ №17 відбувся семінар-практикум керівників шкільних методичних об’єднань та творчих груп учителів англійської мови з теми «Активізація мовленнєвих навичок учнів з англійської мови на уроках та позакласних заходах».
План проведення семінару-практикуму
I. 8.30-9.00 – збір учасників семінару-практикуму.
II. 9.00-10.30 – Теоретичний блок
1. 9.00-10.00 – Виступ з використанням мультимедійної презентації.
Тема. «Особливості підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання»
Нестоїтер І.А. – методист-консультант видавництва «Macmillan»
2. 10.00-10.30 – Методична виставка видавництва «Macmillan» з теми «Методична література для підготовки до ЗНО».
III. 10.30-12.00 – Практичний блок
1. 10.30-11.00 – майстер-клас за підручником “English World 3” (Macmillan).
Тема. “A visit to a city”
Мета: узагальнити і систематизувати знання учнів п’ятих класів з теми «Подорож. Міста. Найвідоміші місця світу»; сприяти розвитку аудіативних навичок та вмінь.
Пічкур І.Г. – учитель II категорії
2. 11.00-11.20 – фрагмент уроку у 3 класі.
Тема. Let’s celebrate!
Мета: узагальнити знання з лексики і граматики англійської мови; розвивати уміння застосовувати засвоєну лексику на практиці; виховувати в учнів повагу до національних та іноземних звичаїв і традицій.
Мороз І.В. – учитель II категорії
3. 11.20-12.00 – виховний захід. Вистава.
Тема. Уривок з казки “Pinocchio”.
Мета: активізувати діалогічне мовлення учнів шостого класу та сприяти розвитку навичок говоріння іноземною мовою.
Русан Л.І. – учитель-методист, спеціаліст вищої категорії
IV. Підведення підсумків
12.00-12.30 – обговорення семінару-практикуму.
Завдання учасника семінару: поділитися досвідом з підготовки до ЗНО.

Засідання ради Ірпінської міської організації профспілки працівників освіти

08 грудня 2015 року відбулося засідання ради Ірпінської міської організації профспілки працівників освіти, на якому були присутні 30 делегатів від навчальних закладів міста.
Були присутні запрошенні особи:
Остапенко О.В., заступник Київської обласної ради профспілки працівників освіти;
Маляренко Я.О., начальник управління освіти і науки Ірпінської міської ради;
Балашова Т.А., заступник начальника управління освіти і науки Ірпінської міської ради.
На обговорення та вирішення було винесено наступні питання:
1. Про звіт Ірпінської міської організації профспілки працівників освіти у 2015 році.
2. Про вибори голови Ірпінської міської організації профспілки працівників освіти.
3. Про делегування до складу ради Київської обласної організації профспілки працівників освіти.
4. Про виведення зі складу ради Ірпінської міської організації профспілки працівників освіти Черкасова Г.І. за посадою.
На засіданні ради були обговорені задачі галузевої профспілки працівників освіти направлені на захист прав працівників галузі, про зміни, які очікують освітян при прийняті рамкового закону «Про освіту». На засіданні кандидатурою для зайняття посади голови ради Ірпінської міської організації профспілки працівників освіти було висунуто Федорову Олену Володимирівну, вчителя фізичної культури СЗШ №2, голову первинної профспілкової організації школи. Шляхом відкритого голосування кандидатура Федорової О.В. була одноголосно підтримана членами ради.
Вітаємо Федорову Олену Володимирівну з обранням на посаду! Бажаємо творчих злетів,натхнення та плідної співпраці.

Олімпіада з інформатики

06 грудня 2015 року на базі Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. №2 відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, у якому взяли участь 43 учня 8-11 класів усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста.
За підсумками роботи журі І місце вибороли юні інформатики СЗШ №12, ІІ місце посіла команда учнів ЗШ №13, ІІІ місце -ЗШ №3.
Вітаємо переможців олімпіади з інформатики:
Фенченко Ігор, учень 8 класу СЗШ № 2, учитель Андрієвський Р.П.;
Мельник Дмитро, учень 9 класу ЗШ №13, учитель Овсієнко Л.М.;
Давиденко Валерій, учень 10 класу СЗШ №12, учитель Нагорна С.В.;
Дударенко Анастасія, учениця 11 класу ЗШ №17, учитель Устименко О.Б.

Олімпіада з географії

05 грудня 2015 року на базі Ірпінської ЗШ І-ІІІ ст. №17 відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, у якому взяли участь 44 учні 8-11 класів усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста.
За підсумками роботи журі І місце вибороли юні географи ЗШ №13, ІІ місце посіла команда учнів СЗШ №2, ІІІ місце -СЗШ №12.
Вітаємо переможців олімпіади з географії:
Костакова Богдана, учня 8 класу НВК, учитель Баран В.П.;
Кравчука Олексія, учня 9 класу ЗШ №13, учитель Філіпчук В.І.;
Ничипорчук Ганну, ученицю 10 класу СЗШ №2, учитель Пукса С.І.;
Антоненка Артема, учня 11 класу СЗШ №12, учитель Янковська Т.П.
Висловлюємо подяку адміністрації ЗШ №17 в особі заступника директора з навчльно-виховної роботи Король Олені Петрівні за відмінну організацію даного заходу.


 
 
 

Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016»!

На базі Ірпінської ЗШ № 17 пройшов очний етап конкурсу «Учитель року - 2016». Конкурсанти представили до розгляду компетентного журі фрагменти уроків, показали майстер-класи «Я роблю це так!», пройшли фахове електронне випробування та презентували свою творчу лабораторію. Переможцями міського конкурсу за підсумками очного та заочного етапів конкурсу стали :
Крилач Юлія Анатоліївна, учитель англійської мови СЗШ №12 (номінація «Англійська мова») та Козак Іван Федорович, учитель історії та правознавства ЗШ №13 (номінація «Історія»).
Слід відмітити виступи та результати вчителів математики ЗШ №17 Дмитренко Олени Василівни та НВК-ліцею Апшай Василини Іванівни.
Позитивні емоції, творче піднесення, оптимізм, емоційність, відданість своїй справі – все це піднесло наших конкурсантів на олімп освітянської слави, відкрило нові зірочки освіти Ірпеня, вселило надію на краще, прогресивне майбутнє!
Побажаємо переможцям з гідністю представити освіту Ірпеня в обласному етапі конкурсу, натхнення, звершень, творчої наснаги, перемог, а нашій країні – добра і процвітання!
Висловлюємо подяку адміністрації ЗШ №17 за відмінну організацію та допомогу у проведенні конкурсних випробувань.

03 грудня відбулася нарада керівників навчальних закладів

03 грудня 2015 року на базі НМЦ відбулася нарада керівників навчальних закладів за таким порядком денним:

1. Про планування виховної роботи класними керівниками ЗНЗ міста на 2015/2016 н.р. Панасюк Т.В.

2. Про стан викладання фізичної культури в початкових класах ЗШ №№ 5,13,14 Пастушенко К.А.

3. Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з математики – у ЗШ №№ 3, 17, НВО, ВЗШ Балашова Т.А.

4. Про стану роботи щодо попередження травматизму, обліку та дотримання вимог Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах (ЗШ №№5,13,17) Білецька Т.В.

5. Вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з музичного мистецтва, образотворчого мистецтва – у СЗШ №№ 1,2,12, НВК. Мошковська І.І.

Міська настановна конференція для учнів-членів МАН

01 грудня 2015 року на базі Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 12 відбулася міська настановна конференція для учнів-членів МАН. Методист НМЦ управління освіти і науки Ірпінської міської ради Мошковська І.І. ознайомила учасників з системою роботи міського відділення «Думка».
Змістовними та актуальними були виступи вчителів Філіпчук В.І.( ЗШ № 13) та Сухомлинової Л.Г(СЗШ № 2), які поділилися досвідом роботи в цій системі.
Педагоги надали рекомендації та поради майбутнім науковцям. Околот Аліна, учениця ЗШ І-ІІІ ст. № 13, презентувала наукову роботу, яка посіла І місце в ІІ(обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2014- 2015 н.р. Активними учасниками заходу стали викладачі НТУУ «Київського політехнічного інситуту», а саме: Карвацький А.Я. – професор кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування, Швачко Д.Г. – асистент кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування, Соколовський О.Л. – доцент.

Олімпіада з астрономії

29 листопада 2015 року на базі Ірпінського НВО "Освіта" відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії, у якому взяли участь 22 учні 10- 11 класів усіх загальноосвітніх шкіл міста. 
Переможці олімпіади стали:
- Загоруй Дар’я, учениця 10 класу СЗШ № 12 - учитель Дерега Ю.М.
- Горева Анастасія , учениця 11 класу ЗШ № 13 - учитель Смик Т.Р.

Конкурс знавців української мови

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;}

     28 листопада 2015 року на базі Ірпінської СЗОШ І-ІІІ ст. №12 відбувся ІІ (міський) етап XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь учні 3-11 класів шкіл міста.

     За рішенням журі переможцями конкурсу стали:

-  Гаук Уляна, учениця 3 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №17,

-  Журавська Дарина, учениця 4 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №18,

-  Кулькова Ангеліна, учениця 5 класу СЗОШ І-ІІІ ст. №12,

-  Маслова Анастасія, учениця 6 класу СЗОШ І-ІІІ ст. №2,

-  Руденко Руслана, учениця 7 класу СЗОШ І-ІІІ ст. №12,

-  Родіна Анна, учениця 8 класу НВК (ліцею),

-  Хаміна Дарина, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №13,

-  Сторожук Марина, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №17,

-  Василюк Анна, учениця 11 класу СЗОШ І-ІІІ ст. №12.

   Загальне перше місце зайняла команда учнів СЗОШ І-ІІІ ст. №12, ІІ місце – команда учнів ЗОШ І-ІІІ ст. №17, ІІІ місце посіла команда учнів ЗОШ І-ІІІ ст. №13.