Учні - переможці конкурсів та змагань (обласний етап) 2012-2013 н.р.

  1. Зелінська Віталія – учениця 11 класу СЗШ № 1.
    І місце в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».
    І місце в обласному конкурсі малюнка «Твоє майбутнє – в твоїх руках».
    ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» в номінації «Новорічна картина чи колаж» за роботу «Зимові візерунки».
    ІІ місце в обласному етапі конкурсу «Права очима дітей».
    ІІ місце в обласній виставці-конкурсі промислового дизайну «Арт-факторія» у двох номінаціях.
    Учитель: Блажиєвська Оксана Павлівна.
  2. Битік Дмитро – учень 6 класу СЗШ № 12.
    І місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
    Учитель: Рубан Світлана Анатоліївна.
  3. Година Богдан - учень 6 класу СЗШ № 12.
    І місце в обласному етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
    Учитель: Рубан Світлана Анатоліївна.
  4. Катричко Ілля - учень 4 класу СЗШ № 2.
    І місце в обласному поетичному конкурсі «Зерна доброти».
    Учитель: Оберемок Марія Петрівна.
  5. Дьяков Олексій – учень 4 класу СЗШ № 2.
    І місце в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» в номінації «Стилізована ялинка» за роботу «Святкова ялинка».
    Учитель: Масло Ніла Леонідівна.
  6. Коваленко Ірина – вихованка ЕТЦ.
    І місце в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» в номінації «Новорічний вінок».
    Керівник: Корчовна Людмила Степанівна.
  7. Вєтошкіна Олександра – учениця 6 класу СЗШ № 12.
    І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей – 2012», напрям літературні твори». Лауреат Всеукраїнського етапу конкурсу.
    Учитель: Крилова Олена Анатоліївна.
  8. Михайленко Валерія – учениця 11 класу ЗШ № 17.
    І місце в обласному конкурсі юних талантів «Я – Київщини гордість і надія».
    ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
    Учитель: Ліхоузова Наталія Борисівна.
  9. Тавенок Зоряна – учениця 6 класу Коцюбинського гуманітарного ліцею.
    І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
    Учитель: Дзевульська Тетяна Янівна.
  10. Фурукіна Катерина – вихованка ЦТДЮ.
    І місце в обласній виставці-конкурсі дитячого малюнка «Право очима дитини».
    Керівник: Щербина Надія Іванівна.
  11. Єрьоміна Маріанна – вихованка ЦТДЮ.
    І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».
    Керівник: Фурлет Роксолана Анатоліївна.
  12. Блажиєвський Максим – учень 7 класу СЗШ № 1.
    ІІ місце в обласному конкурсі юних фотоаматорів «Неосяжна моя Україна!».
    Учитель: Блажиєвська Оксана Павлівна.
  13. Замогильна Ганна – учениця 11 класу СЗШ № 1.
    ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
    Учитель: Блажиєвська Оксана Павлівна.
  14. Сегеда Уляна – учениця 8 класу СЗШ № 1.
    ІІ місце в обласному конкурсі малюнка «Твоє майбутнє – в твоїх руках».
    Учитель: Чернятинська Олена Дмитрівна.
  15. Колосовська Богдана – учениця 11 класу СЗШ № 1.
    ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» в номінації «Новорічна картина чи колаж» за роботу «Зимові візерунки».
    ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».
    Учитель: Блажиєвська Оксана Павлівна.
  16. Кремпа Карина – учениця 1 класу СЗШ № 2.
    ІІ місце в обласному конкурсі малюнка «Твоє майбутнє – в твоїх руках».
    Учитель: Черненко Валентина Миколаївна.
  17. Огійчук Ярослава – учениця 6 класу СЗШ № 12
    ІІ місце в обласному конкурсі юних фотоаматорів «Неосяжна моя Україна!».
    Учитель: Чумак Алла Михайлівна.
  18. Шапкіна Ірина – учениця 9 класу СЗШ № 12.
    ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».
    Учитель: Піскун Олена Борисівна.
  19. Коваленко Юлія – учениця 7 класу ЗШ № 17.
    ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».
    Учитель: Чиренко Олена Володимирівна.
  20. Вишневський Артем – учень 3 класу СЗШ № 2.
    ІІІ місце в обласному конкурсі юних талантів «Я – Київщини гордість і надія».
    Учитель: Вишневська Софія Олександрівна.
  21. Вознюк Катерина – учениця 11 класу ЗШ № 3.
    ІІІ місце в обласному етапі конкурсу «Права очима дітей».
    Учитель: Розумовська Марія Василівна.
  22. Шумляковська Ірина – учениця 10 класу ЗШ № 5.
    ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».
    Учитель: Захарченко Людмила Василівна.
  23. Гах Тетяна – учениця 11 класу Коцюбинського гуманітарного ліцею.
    ІІІ місце в обласному конкурсі малюнка «Твоє майбутнє – в твоїх руках».
    Учитель: Маринич Галина Іванівна.
  24. Жовнір Богдана – вихованка ЦТДЮ.
    ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».
    Керівник: Жовнір Оксана Миколаївна.
  25. Сичевська Наталія – учениця 11 класу ЗШ № 14.
    ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» за напрямом «Сучасні дизайнерські вироби».
    Учитель: Смик Тетяна Анатоліївна.
  26. Чорна Катерина – вихованка ЦТДЮ.
    ІІІ місце в обласному конкурсі юних талантів «Я – Київщини гордість і надія».
    Керівник: Шпильковська Олена Олександрівна.
  27. Мостовий Олексій,
  28. Поєдинок Ігор – вихованці ДЮСШ,
    Чемпіони України з тхеквондо, майстри спорту України з олімпійського тхеквондо.
    Тренер: Страховський Роман Андрійович, майстер спорту з олімпійського тхеквондо.
  29. Анопко Нікіта,
  30. Куцан Дмитро – вихованці ДЮСШ.
    Чемпіони України зі спортивного орієнтування.
    Тренер: Шеремет Олександр Леонідович.
  31. Команда срібних призерів чемпіонату України зі спортивного орієнтування (Трохимчук Юлія, Кельді Борис, Рябокінь Микола, Тимощук Тетяна, Якуба Тетяна – вихованці ДЮСШ).
    Тренер: Шеремет Олександр Леонідович.

Предложения партнеров

Канал не знайдено

Корисні посилання

  • Офіційний сайт Президента України
  • Офіційний сайт Верховної Ради України
  • Департамент освіти і науки КОДА
  • Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів
  • Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади
  • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти