Здорова молодь – щасливе майбутнє

Поняття «дитяча обдарованість» і «обдаровані діти» визначають неоднозначні підходи в організації педагогічної діяльності. З одного боку, кожна дитина «обдарована», і завдання педагогів полягає у розкритті інтелектуально-творчого потенціалу кожної дитини.

З іншого боку, існує категорія дітей, якісно відрізняються від однолітків, і відповідно, вимагають організації особливого навчання, розвитку та виховання.

Здатна, обдарована дитина, юний спортсмен - це високий рівень будь - яких здібностей людини. Цих дітей, як правило, не потрібно змушувати вчитися, вони самі шукають собі роботу, частіше складну, творчу.

Робота з обдарованими і здатними учнями, їх виявлення і розвиток є одним з найважливіших аспектів діяльності ДЮСШ. Саме високообдаровані люди здатні внести свій найбільший внесок у розвиток сучасного спорту. Прояви фізичної обдарованості у дитини пов'язані з надзвичайними можливостями дитячих років життя так як у  ранні дошкільні роки відбувається стрімкий фізичний розвиток у всіх дітей, надаючи вирішальний внесок дитячих років в становлення будь-якого інтелекту.

Створення умов для розвитку обдарованих дітей, на яких покладається  надія на якісний результат у розвитку їх здібностей, є одним з головних напрямків у нашій роботі.

ДЮСШ – це спортивна школа у якій «навчають» спорту. Зараз у школі навчається 628 учнів із них висококваліфікованих спортсменів:  6 – майстри спорту України, 22 – кандидати в майстри спорту , 11 вихованців І спортивного розряду та 174 учні мають юнацькі розряди, 9 учнів члени національних збірних команд.

Виявлення обдарованих дітей, починається з груп початкової підготовки, через спілкування з батьками, спостереження та аналізу тренером їх вроджених здібностей та їх схильності до того чи іншого виду спорту, створення сприятливих умов для розвитку дітей.

У нашій спортивній школі  розвиток дитини починається з поваги її ,як особистості і  супроводжується через навчально-тренувальне заняття, через змагання, і спортивно-масову роботу на протязі багатьох років.
Найобдарованіші вихованці Ірпінської ДЮСШ , спортсмени, що досягли  високих спортивних результатів на міжнародному,всеукраїнському та обласному рівні:

  • Бишевець Олексій 1993р.н. - срібний призер чемпіонату Європи 2010 року зі спортивного орієнтування (естафета).багаторазовий чемпіон України ,майстер спорту України  зі спортивного орієнтування ,член національної збірної України,тренери - Березовський В.А.Подгаєцький А.В.
  • Федорова Олена 1992р.н. – 6 місце на чемпіонаті Світу 2011 року зі спортивного орієнтування ,чемпіонка України 2001-2013рр., майстер спорту України  зі спортивного орієнтування ,член національної збірної України; Березовський В.А. Подгаєцький А.В.
  • Щукін Костянтин 19992р.н. – багаторазовий переможець та призер чемпіонату України 2009-20013рр., майстер спорту України зі спортивного орієнтування, член національної збірної України; Березовський В.А. Подгаєцький А.В.
  • Козицький Жан 1996р.н. - кандидат у майстри спорту України ,чемпіон України 2012-2013рр., кандидат у члени національної збірної України; Березовський В.А. Подгаєцький А.В., Шеремет О.Л.
  • Тимощук Марія 1998р.н. - кандидат у майстри спорту України,  ІІ місце на  чемпіонаті України 2013р., кандидат у члени національної збірної України Березовський В.А. Подгаєцький А.В., Шеремет О.Л.
  • Тимощук Вікторія 1997р.н. - КМС України зі спортивного орієнтування
  • бронзова призерка чемпіонату  України 2013рр., - кандидат у члени національної збірної України; Березовський В.А. Подгаєцький А.В., Шеремет О.Л.
  • Сокольський Микита 1993р.н. - кандидат у майстри спорту України ,чемпіон України 2012-2013рр., кандидат у члени національної збірної України ; Березовський В.А. Подгаєцький А.В., Шеремет О.Л.
  • Сологуб Михайло 1993р.н. - кандидат у майстри спорту України ,чемпіон України 2012-2013рр., кандидат у члени національної збірної України ; Березовський В.А. Подгаєцький А.В., Шеремет О.Л.
  • Команда юнаків, чемпіони України з регбі серед юнаків 1998-1999рн.
    1. Чупрун Антон
    2. Ткачук Богдан
    3. Рудніченко Павло
    4. Стукан Євгеній
    5. Гуменюк Олександр
    6. Братущик Микола
    7. Схулухія Павло
    8. Слободянюк Костянтин
    9. БовсуновськийДемьян
    10. Чумак Дмитро
    11. Ларионов Данило
    12. Яковенко Тарас
    13. Абдул Карим
    14. Глушков Євген
    15. Імбірєв Максим
    16. Лютий Сергій
    17. Дем'янчук Дмитро
    18. Хомутенко Владислав
    19. Чірікало Дмитро
    20. Дідух Ілля
      Тренер :Бузіновський С.В.
  • Команда юнаків, срібні призери чемпіонату України з регбі серед юнаків 1996-1997рн:
    1. Ромашко Владислав
    2. Дишляк Владислав
    3. Шелестовський Сергій
    4. Ціцілюк Василь
    5. Шило Ярослав
    6. Ковальчук Данило
    7. Кепко Владислав
    8. Кроткіх Олександр
    9. Моргун Віталій
    10. Корнієнко Вадим
    11. Адажиннік Владислав
    12. Боровик Сергій
    13. Луценко Євгеній
    14. Юрченко Костянтин
    15. Смірнов Сергій
    16. Плошенко Михайло
    17. Волков Денис
    18. Мащенко Сергій
    19. Бовсуновський Борис
    20. Циганенко Дмитро
  • Хімінчук Юлія1996р.н.- член національної збірної України, майстер спорту України з тхеквондо ВТФ, учасниця чемпіонату світу та Європи, чемпіонка України 2010 -2013 р.р. – тренер Страховський Р.А.;
  • Поєдинок Ігор 1998 рн.- майстер спорту України з тхеквондо ВТФ, багаторазовий переможець та призер чемпіонату України 2011-2013р.р. тренер Страховський Р.А.;
  • Мостовий Олексій 1998р.н.- майстер спорту України з тхеквондо ВТФ, багаторазовий переможець та призер чемпіонату України 2011-2013р.р., тренер Страховський Р.А.;
  • Срібні призери чемпіонату України 2013 р. серед спеціалізованих ВНЗ  команда юнаків 1993-1994р.н., тренер Вдовін С.М.та команда дівча - , переможці Чемпіонату України 2012 р. серед спеціалізованих ВНЗ,  тренер Вдовіна Л.М.
  • Бронзові призери першості Київської області з волейболу серед дівчат 2000-2001р.н. 2013р. Команда дівчаток ,тренер Вдовіна Л.М.
    1. Дьоміна О.
    2. Самойленко С.
    3. Роздимаха М.
    4. Ширинкіна М.
    5. Бородіна К.
    6. Коваленко Ю.
    7. Черняк М.
    8. Гутнік Н.
    9. Монастирська Н.
    10. Бурда Н.
    11. Забродська І.
    12. Джура В.
  • Фіналісти обласних змагань з футболу на призи клубу « Шкіряний м’яч » 2013р.команда юнаків 1998-1999р.н.,тренери Верещак Д.О.,Лисов В.П.
  • Активні учасниці міських та обласних змагань ,окраса спортивних свят та урочистих спортивно-масових заходів , дівчата відділення черлідінгу - « CHERRY»

Предложения партнеров

Канал не знайдено

Корисні посилання

  • Офіційний сайт Президента України
  • Офіційний сайт Верховної Ради України
  • Департамент освіти і науки КОДА
  • Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів
  • Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади
  • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти