Атестація

В м. Ірпені та селищах Ворзель, Гостомель, Коцюбинське  функціонують 33 заклади і установи освіти, де навчається понад 9,5 тисяч дітей і працює 1073 працівника, у тому числі - 506 педагогічних працівників у загальноосвітніх начальних закладах, в позашкільних навчальних закладах працює 58 педагогічних працівників, в дошкільних навчальних закладах працює  164 педагогічних працівників, всі решта - це молодший обслуговуючий персонал.

 

Щороку педагогічний колектив міста поповнюють в середньому  10-12 молодих колег, у вересні 2013 року свою діяльність розпочали 18 молодих спеціалістів з 24 замовлених.

 

Відділ освіти спільно з керівниками закладів та установ освіти міста Ірпеня та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське постійно працює в питанні добору і розстановки кадрів і тому протягом 3-х останніх років на роботу в заклади освіти приймаються фахівці з повною вищою освітою, в окремих випадках – з базовою вищою освітою при умові подальшого навчання.

Освітньо-кваліфікаційний рівень педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів:
спеціаліст, магістр: 432 педагогічних працівників,  з них в загальноосвітніх школах - 416 педагогічний працівник, в Ірпінській вечірній загальноосвітній школі ІІ-ІІІ ступенів – 11 педагогічних працівників, в міжшкільному навчально-виробничому комбінаті м. Ірпеня -  5 педагогічних працівників.

Бакалавр: 10 педагогічних працівників,    з них в загальноосвітніх школах - 9 педагогічних працівників,    в Ірпінській вечірній загальноосвітній школі ІІ-ІІІ ступенів – 1 педагогічний працівник, в міжшкільному навчально-виробничому комбінаті м. Ірпеня -  0 .

Молодший спеціаліст: 20 педагогічних працівників, з них в загальноосвітніх школах - 20 педагогічний працівник,    в Ірпінській вечірній загальноосвітній школі ІІ-ІІІ ступенів – 0, в міжшкільному навчально-виробничому комбінаті м. Ірпеня -  0 педагогічних працівників.

Кваліфікований робітник: 3 педагогічних працівників, з них в загальноосвітніх школах - 0 педагогічний працівник в Ірпінській вечірній загальноосвітній школі ІІ-ІІІ ступенів – 0, в міжшкільному навчально-виробничому комбінаті м. Ірпеня -  3 педагогічних працівників.

Окрім цього в загальноосвітніх закладах міста Ірпеня та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське працюють за сумісництвом – 23 педагогічних працівника, 12- практичних психологів, 6- соціальних педагогів.

Із загальної кількості педагогічних працівників закладів  та установ освіти міста та селищ мають педагогічне звання «Учитель-методист» - 94, педагогічне звання «Вихователь –методист»- 38, педагогічне звання «Керівник гуртка – методист» - 6, педагогічне звання «Практичний психолог – методист» -2.